2011-06-26, 01:16
Stektfetbanan
Jag kom precis hem från Magaluf efter jag har spenderat en vecka där med mina närmaste vänner och det var helt jävla sjukt awesome.

Dricka hela dagen, gå ut runt 23.30 efter baren på hotellet stänger, hade all inclusive och kan säga att jag ångrar inte alls att jag skaffade det. Förfesta på grabbarna grus original till klockan 04.00 för att sedan gå till grabbarna grus beach club. Där är det mest drag av dom ställena jag var på.

Efter grabbarna grus stänger vid 06.00 så tar man fyllekäk och sedan går hem och sover
Det är dom rutinerna vi hade iaf, hade sjukt roligt och jag kommer att åka dit igen!

Fick dock inte koll på alla ställena eftersom jag och min polare spenderade dom två första kvällarna på Heaven, strippklubben som ligger i början av festgatan. Efter det så gick vi runt och kollade dom mesta ställena. Men grabbarna grus beach club var det skönaste och mycket drag där

puss