Ursprungligen postat av Motobike
Nu plötsligt ska diskussioner hållas till ämnet menar du? Håll dig själv till ämnet då från första början din löjeväckande chimpans. Vill du diskutera det looseraktiga i att inte bo i en överbefolkad och förorenad skitstad får du väl starta en tråd om det istället för att klaga o sen börja gny som en smiskad liten chimpansunge om "håll dig till topic dårå snälla" när någon påpekar att ditt huvud inte precis verkar höra till de skarpaste.
Här kommer den andra nollan Motobike. Du och mickis drar verkligen längsta stråna på detta forum. Sedan vad tillförde du just nu till diskussionen? Exakt ingentingen.
Kan väl diskutera kinestjejer, har själv en kinesisk manlig kompis som pratar om att det är rätt svårt att verkligen hitta en flickvän eftersom alla tjejer söker efter en man med bra jobb, lägenhet, pengar och bil. Min kompis är inte fattig han har det bra ställt men allt kommer från hans föräldrar. Han kör sin pappas bil o.s.v. och enligt honom är det många tjejer av bra kvalitet som vill ha mer stadiga män. Då förstår man varför inte många trånar efter en nolla till utlänning som de flesta är i Kina som t.ex. du. Utan de ni får är bondtjejer med sina 3000 rmb i månaden jobb.