2016-02-13, 03:54
Fantasticfoxy
Ursprungligen postat av MasterBait
Fråga dig själv varför du är så fatalt efterbliven att du spammar tråden med ovesäntligheter.

Fråga dig själv också varför en människa om den har så mycket som två hjärnceller mellan öronen skulle förvänta sig vettiga svar på Flashback... Är du helt korkad eller fick du home schooling av din alkoholisarade morsa?


Frågan är vem som spammar tråden med oväsentligheter? Sen är jag 100% säker på att Sleezeball har bra mycket bättre koll på Beijing än vad du har så klappa igen kakhålet.

Varför skulle man inte kunna förvänta sig ett vettigt svar här på flashback? Det är enbart du som kommer med massa dryga och lögnaktiga påståenden i denna del av forumet medans andra försöker komma med fakta. Jag vet inte vilken glädje det bringar ditt liv i att sitta och skriva massa strunt och tro dig veta saker du inte har någon som helst koll på?