2007-01-18, 10:39
williamwallace
Ursprungligen postat av Vagabonden
Visst.



Min italienska pizza och läsk i Pint-glas uppe på klippan kostade allt som allt 15 euro...


i priset 15-20 euro hade inte jag inräknat dryck. och uppe på klippan kan man nog inte förvänta sig att få det billigaste käket.