2018-03-09, 04:13
Pocarisweat
Ursprungligen postat av Domyoji
Och sa ar du spydig och passivt aggressiv och fortsatter med din ue kara mesen, du har verkligen inte lyssnat pa ett ord jag sagt

Fast kanns som det ar okej, for overlag, sjalvdistans, vara lite vass pa kniven i uttalanden et.c. ar okej, bra, vi behover inte ta illa upp, vi kan let it slide, se mellan raderna, mellan fingrarna?

Igen, har inte med mig att gora. Att du skriver 90% bra och 10% daligt (dina siffror, va?) ar ju precis vad det ar - lat oss skriva 100% bra i framtiden och du far garna vara javlig och leka allan, bara det ar pa niva att inte allas trevnad berors - slipper vi missforstand ar val allt tjollaflojt.

Det har valdigt lite med mig personligen att gora detta, sa bara dar har vi ett stort missforstand vi maste stryka. Fortsattningsvis, ater, ja, jag tror jag var hard, det ar inte bara du, det ar inte allt du, det ar inte allt du skriver, men det finns ju en anledning att jag reagerar det ar inte taget ur ingenting - om du kanner dig sarbehandlad sa forstar jag det, det ar mitt fel.


Ja fast nu var det du som bemötte mig och kom med anklagelser och inte tvärtom. Var ödmjuk nog att bemöta dig sakligt men istället för att göra samma sak så börjar du svamla om en massa irrelevanta saker som har noll med det första inlägget du skrev till mig. Vill du diskutera och tjöta bara för sakens skull så får du väl göra det, men jag är tyvärr uppbokad idag. Ska på fysträning med brottarungarna och kommer att vara borta hela helgen så du får tyvärr hitta någon annan att ta ut dina frustrationer på. Men tänk på lilla magen så att du inte får ont igen. Trevlig helg!!!