Ursprungligen postat av dunkeen
tjena. har beställt flygbiljetter i sunny beach nu, ska med ett par polare men dom har redan bokat hotell. Är det lätt att smita in på deras hotell o slagga i deras rum på soffan, eller måste man snacka me dom på hotellet o paya en extra slant? Isåfall hur mkt?
och fickpengarna hur mkt behöver man om man ska käka sig mätt och supa sig full i en vecka?
Ska vara där 1 v.
Mina polare gick in på ett hotell som hette ngt i stil med helena nånting...sa till vakten att dom skulle hälsa på en polare och somnade på lobbysoffan...ragga upp en tjej som bor på ett nice hotell å få henne att tycka synd om dig (tro mig aslätt) så ere fixat.
Ja hade 4k med mig och ja slösade 3k på 6 dagar. La sista laxet på presenter till familjen under sista dagen. Men jag behövde aldrig tänka på hur mycke cash ja hade på mig så 4k borde räcka gott å väl.