2007-07-30, 01:48
DVX
Ursprungligen postat av Pringl3z
Du verkar tydligen ha något problem med albaner, tråden handlar om Albanien som turism. Och om du läst lite historia så vet du att ingen kom in eller ut ur Albanien förr. Mycket är orörd, alltså finns mycket att se där och nu när landet går framåt kommer turismen att öka där. Folket där respekterar alla, de ser fram emot att möta olika nationaliteter. Men hundar som dig klarar de sig utan. Som sagt går landet framåt så oroa dig inte för att de åker till Italien det kommer minska kraftigt. Som albanian soul sade så åker de dit för att tjäna större pengar och åker sedan tillbaka men det kommer du slippa snart.


Ja, jag har problem med albaner, egen erfarenhet av att ha det folket i vart land som staller till med oreda bygger jag min installning pa, som jag tidigare skrivit kanner jag folk som akt igenom Albanien och blivit bestulet pa det ena och de andra, darfor vill jag varna folk fran att aka dit. Jag vet int ehur du kan saga att folket dar respekterar andra da valdigt, valdigt fa som ar har visar nagon som helst respekt mot vart civilicerade samhalle.

Hundar som mej, ja sa kan det vara.

Jag haller varkligen tummarna for att det ar som du sager, att de albanska strommningarna minskar kraftigt, det skulle spara oss enorma pengar.

Naval, som jag sa till mina vanner som nu borja resan mot Bari for att aka over till Alabien. Sager jag aven till er som har planer pa att aka over dit, Var forsiktiga !